Kontakt

Solliden/bokning

Måndag-fredag 08:30-16:30

+46 (0) 8-566 370 03

E-post: info@skansensrestauranger.se

Restaurang Terrassen

Alla dagar 10-16 (Senare under högsäsong) 

+46 (0) 73-947 64 34

E-post: terrassen@skansensrestauranger.se

Bokning och försäljning (event, bröllop, konferens)

+46 (0) 8-566 370 03

Bokningschef
Viktor Birgne, viktor@burgsvikgroup.se

Nina Jakobsson, nina@skansensrestauranger.se

Sofie Segeborn, sofie.segeborn@skansensrestauranger.se

Restaurangchef Solliden 08 – 566 370 01
Joakim Bokedal joakim@skansensrestauranger.se
Kvällar och helger utanför bokningens öppettider

Områdeschef Terrassen
Sofie Engström 070-779 76 02 sofie@skansensrestauranger.se

Områdeschef Bollnästorget/Balderslunden
Hovah Pektas hovah@skansensrestauranger.se

Platschef
Nikolas Atanasof nikolas@skansensrestauranger.se